«

»

Oca 28

Bu Yazı bas

BAYGEM 2012-2013 Güz Dönemi Sınav Sonuç Listeleri (Tüm Branşlar)

baygem

BAYGEM 2012-2013 güz dönemi dersleri sona erdi. Aşağıdaki listelerden sınıfınızın bulunduğu linke tıklayarak sonuçlarınızın bulunduğu dosyayı indirebilirsiniz. (Listede Yer almayan sınıflar daha sonra güncellenecektir.)

  • DİL KURSLARI

Almanca

Bülent Balaban- Pazartesi/Çarşamba/Cuma – Akşam Gurubu

Arapça

Kemal Akılma- Cumartesi/Pazar – Sabah

Kemal Akılma- Cumartesi/Pazar – Öğle

Tuğba Toktaş- Pazartesi/Çarşamba – Sabah

Tuğba Toktaş – Pazartesi/Çarşamba – Öğle

Tuğba Toktaş – Salı/Perşembe – Akşam

Boşnakça

Meseret Abazoğlu- Salı/Perşembe – Sabah 

Meseret Abazoğlu- Salı/Perşembe – Öğle

Meseret Abazoğlu- Cumartesi/Pazar – Sabah

Meseret Abazoğlu- Cumartesi/Pazar - Öğle

İngilizce

Ahmet Yağlı- Cumartesi/Pazar – Sabah

Ahmet Yağlı- Cumartesi/Pazar - Öğle

Ayşe Güler- Cumartesi/Pazar- Akşam

Ayşegül Örnek- Salı/Perşembe – Sabah 

Ayşegül Örnek- Salı/Perşembe – Öğle

Ayşegül Örnek- Cumartesi/Pazar – Akşam

Derya Özdil- Pazartesi/Çarşamba – Sabah

Derya Özdil- Cumartesi/Pazar- Sabah

Erdem Düzce- Tüm Sınıflar

Esra Yapıcı- Pazartesi/Çarşamba/Cuma – Sabah

Esra Yapıcı- Pazartesi/Çarşamba/Cuma – Öğle

Hacer Yılmazoğlu- Salı/Perşembe – Akşam

Hacer Yılmazoğlu- Cumartesi/Pazar – Akşam

Şule Işık- Çarşamba/Cuma – Öğle

Şule Işık- Çarşamba/Cuma – Akşam

Şule Işık- Cumartesi/Pazar – Sabah

Şule Işık- Cumartesi/Pazar – Öğle

Zekai Bozdemir- Pazartesi/Çarşamba/Cuma – Akşam

Zekai Bozdemir – Salı/Perşembe – Akşam

————————————————————————

  • BİLGİSAYAR BRANŞLARI 

Autocad

Şükrü Enis Özdemir- Salı/Perşembe – Akşam

Şükrü Enis Özdemir- Cumartesi/Pazar – Sabah

Bilgisayar İşletmenliği 

Ertuğrul Özten- Cumartesi/Pazar – Sabah

Ertuğrul Özten- Cumartesi/Pazar – Öğle

Gül Sarpkaya- Pazartesi/Çarşamba/Cuma- Sabah

Gül Sarpkaya- Pazartesi/Çarşamba/Cuma- Öğle

Uğur Tüfekçi- Cumartesi/Pazar – Öğle

Uğur Tüfekçi- Cumartesi/Pazar – Akşam

Web Tasarım 

Melek Yılmaz- Pazartesi/Çarşamba/Cuma – Akşam

Grafikerlik 

Esra Özkurt – Pazartesi/Çarşamba/Cuma- Sabah

Esra Özkurt – Pazartesi/Çarşamba/Cuma- Öğle

————————————————————————

  • DİKSİYON 

Yusuf Öcalan- Pazartesi/Çarşamba – Akşam

————————————————————————

  • EĞİTİCİ ANNELİK

Kadriye Derince – Haftaiçi – Tam Gün

————————————————————————

  • MÜZİK BRANŞLARI

Bağlama

Hüseyin Aslan- Pazartesi/Çarşamba – Akşam

Gitar

Çağla Şola- Cumartesi/Pazar – Sabah

Hüseyin Aslan- Cumartesi/Pazar – Öğle

Hüseyin Aslan- Cumartesi/Pazar – Akşam

BAYGEM Halkla İlişkiler Birimi

Share in top social networks!

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://haber.baygem.org/baygem-2012-2013-guz-donemi-sinav-sonuc-listeleri-tum-branslar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>